середа, 27 квітня 2016 р.
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ ДРУГОЇ КОМПЛЕКСНОЇ АЛЬТЕРНАТИВНОЇ ОЛІМПІАДИ ДЛЯ УЧНІВ 4-их КЛАСІВ «НАДІЯ ТЕРНОПОЛЯ»
вівторок, 12 квітня 2016 р.
Педагогічні новації у практиці виховної роботи
23 березня 2016 року відбулося засідання Авторської майстерні Кордуби Наталії Ярославівни, вчителя початкових класів Тернопільської спеціалізованої загальноосвітньої школи І ст. повного дня з поглибленим вивченням основ економіки, переможця обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2014» на тему «Ноосферна освіта як педагогічна новація у практиці виховної роботи вчителя початкових класів».
Мета сучасного освітнього процесу – не тільки сформувати необхідні компетенції, надати ґрунтовні знання з різних предметів, а й формувати громадянина, патріота; інтелектуально розвинену, духовно і морально зрілу особистість, готову протистояти викликам глобалізації життя. Головною тенденцією виховання стає формування системи ціннісного ставлення особистості до соціального і природного довкілля та самої себе.
вівторок, 5 квітня 2016 р.
Організація і управління навчально – пізнавальною роботою учнів як складова поліфункціональної діяльності вчителя на уроці
Учитель – наче диригент,
Його оркестр – маленькі діти.
Урок – це чарівний момент,
Де можна щиро порадіти…
Такою була тема постійного семінару голів шкільних методичних об’єднань учителів початкових класів , який відбувся 30.03.2016 року на базі ТЗОШ № 26 (директор Нірода Г.М.).Мета семінару-практикуму – формувати вміння розрізняти типи управління навчально-пізнавальною діяльністю учнів, аналізувати підходи до здійснення організації сучасного процесу навчання, моделювати урок та аналізувати його зміст, акцентуючи увагу на реалізованих підходах до організації та управління навчально-пізнавальною діяльністю учнів.
Педагогічний колектив учителів початкових класів ТЗОШ № 26 (кер. методоб’єднання Крижановська О.В., вчитель початкових класів Куц О.В., психолог Абухажар О.П.) поділились досвідом роботи з питань організаційно-управлінської діяльності вчителя та продемонстрували шляхи розв’язання даної проблеми.
Аналізуючи особливості становлення сучасного стилю управління навчально-пізнавальною діяльністю учнів, педагоги звернули увагу на перехід до управління гуманістичного, особистісно орієнтованого, в основі якого лежить принцип синергетики – у процесі навчання реалізується управління з інтенсивними зворотними зв’язками й обґрунтованістю коригувальних впливів.
Підписатися на:
Дописи (Atom)