середа, 8 лютого 2023 р.

ВПЛИВ ДИТЯЧОЇ КНИЖКИ НА РОЗВИТОК КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ МОЛОДШОГО ШКОЛЯРА

 

Зміни в усіх сферах нашого життя              безпосередньо впливають і на  літературну освіту    школярів,        адже література ─ це відображення в художньому стилі життя людини та суспільства з усіма складнощами і проблемами.

Щоб література здійснювала свою роль у житті дитини, треба виробити у людини вміння читати художні твори, належним чином сприймати дійсність, відображену в художній формі, сформувати прагнення брати приклад з позитивних героїв.

У наш час місце книги в житті підростаючого покоління змінюється, оскільки на їх використання впливають як інформаційні технології, так і телебачення. Найчастіше як джерело інформації замість книг учні використовують персональний комп’ютер.

Сучасні діти ─ це діти нового середовища, і вони не розуміють мови старих ідеалів високої моралі. Їх життя треба наповнити живим і дієвим сенсом, багатством емоцій. Від початкової школи значною мірою залежить, чи полюблять діти читання, чи можливо залишаться байдужими до літератури. Саме у молодших школярів треба сформувати читацькі інтереси та закласти міцний фундамент етичної культури особистості.  Навичка читання ─ це основа, яка в майбутньому дозволить нарощувати духовний та інтелектуальний потенціал особистості.

08 лютого 2023 року в режимі онлайн відбулось чергове заняття Інтерактивної школи сучасного вчителя початкових класів з теми «Вплив дитячої книжки на розвиток компетентностей молодшого школяра». В ході роботи учасники переглянули мотиваційне відео «Цікаві факти про книги», обговорили нові підходи до роботи з дитячою книгою з метою формування ключових компетентностей молодших школярів, познайомились з досвідом роботи вчителя-методиста ТЗОШ № 16 Роговської Лілії Ігорівни.

«Читати – це модно!» Такими словами сучасного поета Сергія Жадана завершилось заняття інтерактивної школи. Адже, чим більше читаєш, тим більше знаєш, тим більше хочеться розгадувати загадковий навколишній світ, відкривати щось нове, вчитися, мріяти, творити

 

                                                                         

Презентації переглянути ТУТ:

Гордіюк Н.М. 

Роговська Л.І.

Немає коментарів:

Дописати коментар